Skróty klawiszowe

Po co się męczyć? Używaj skrótów!

Ostatnio na blogu Marcom Interactive

Sposób na szybki e-handel - gotowe sklepy internetowe Shoper

Liczba zapytań kierowanych do naszej agencji interaktywnej dotyczących sklepów internetowych stale rośnie. Nic w tym dziwnego wobec stałego wzrostu sprzedaży w e-handlu.

czytaj dalej
Do góry
agencja interaktywna
strony internetowe, sklepy, portale, aplikacje www
Oferta
nasza oferta in

Responsywne strony internetowe

Podaj dalej:

Responsywne strony internetowe z angielskiego zwane responsive web design (RWD) to metoda i technologia tworzenia stron internetowych inteligentnie dostosowujących się do urządzeń, na których są przeglądane i obsługiwane.


Optymalnie zaprojektowana strona responsywna dostosowuje swój układ i skalę zarówno do monitora o dużej rozdzielczości, tabletu a nawet smartfonu. Dzięki temu zabiegowi przeglądanie stron staje się jeszcze bardziej intuicyjne i szybkie.


W prostym wypunktowaniu przedstawiamy czym wyróżniają się responsywne strony internetowe:

 

 • Dostosowywanie układu modułów składowych strony internetowej do rozdzielczości urządzenia, na którym jest przeglądana
  Zastosowana technologia odpowiedzialna jest za przemieszczanie elementów względem siebie wraz ze zmianą rozdzielczości ekranu. Na projektancie architektury informacyjnej strony leży odpowiedzialność za właściwe czyli optymalne prezentowanie i stopniowanie informacji. Kwestią oczywistą jest możliwość publikacji dużej ilości danych na monitorze przy równoczesnej konieczności selektywnej prezentacji danych na smartfonie.
 • Dopasowanie rozmiarów komponentów zawartości strony takich jak teksty, zdjęcia, tabele
  Dynamiczne dostosowywanie stylistyki strony do zdiagnozowanej rozdzielczości urządzenia gwarantuje wyświetlanie czytelnych tekstów i skalowanie się zdjęć.
 • Optymalna nawigacja
  O funkcjonalności projektu decyduje między innymi intuicyjna nawigacja. Dzięki technologii responsive web design menu kontekstowe w tabletach i smartfonach automatycznie przyjmuje prostą i bardzo czytelną formę.
 • Responsywne strony internetowe przyjazne urządzeniom dotykowym
  Stosując odpowiednie technologie oprogramowania stron responsywnych podwyższamy funkcjonalność strony m.in. pozwalając na dotykowe przeglądanie zawartości a w szczególności materiału zdjęciowego, elementów rotacyjnych nawigacji itp.
 • Zastosowanie technologii wpływających na szybkość działania strony


Przykładowe responsywne strony internetowe naszej agencji to:
Guarana.pl
Darnet.pl
GPWiK.pl
Lingua-house.pl
Bajuma.pl
MonitorRynkowy.pl
Chorwacka-chata.pl

 

 

Masz pytanie? Zadzwoń: 32 49 44 396 Wyślij zapytanie Zobacz portfolio