Skróty klawiszowe

Po co się męczyć? Używaj skrótów!

Ostatnio na blogu Marcom Interactive

Sposób na szybki e-handel - gotowe sklepy internetowe Shoper

Liczba zapytań kierowanych do naszej agencji interaktywnej dotyczących sklepów internetowych stale rośnie. Nic w tym dziwnego wobec stałego wzrostu sprzedaży w e-handlu.

czytaj dalej
Do góry
agencja interaktywna
strony internetowe, sklepy, portale, aplikacje www
Oferta
nasza oferta in

Sklep internetowy Shoper

Podaj dalej:

Obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów na sprzedaż produktów w internecie stało się prowadzenie własnego sklepu internetowego.

Jednym z proponowanych przez nas rozwiązań jest zakup sklepu internetowego Shoper, który pozwala na założenie własnego biznesu w internecie w bardzo krótkim czasie. Nasza agencja jest autoryzowanym resellerem Shoper, kierując się do nas Klienci moga liczyć na szybkie wdrożenie sklepu z indywidualnym projektem graficznym i ewentualnymi zmianami oprogramowania.

Sklep internetowy Shoper to profesjonalny program, który nie wymaga instalacji na komputerze lecz jest obsługiwany przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu klient ma dostęp do niego z dowolnego miejsca z dostępem do internetu, wystarczy tylko zalogować się do panelu administracyjnego na podanym adresie strony. Sklep Shoper prowadzony może być właściwie przez każdego ponieważ jest prosty w obsłudze i intuicyjny, do jego obsługi nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza informatyczna.

 

Sklep internetowy Shoper (www.shoper.pl)dostępny jest po wykupieniu rocznego abonamentu a jego klienci mogą liczyć na stałą pomoc techniczną. Co niezwykle istotne oprogramowanie Shoper jest ciągle ulepszane i uaktualniane. Oprócz opcji abonamentowej sklep można wykupić na własność - to rozwiązanie zalecamy dla klientów zainteresowanych własnym hostingiem i dużą bazą produktów.

 

Sklep Shoper posiada  wiele możliwości i zastosowań, które ułatwią efektywne  prowadzenie biznesu w internecie.
Podstawowym z nich jest funkcja zarządzania asortymentem i zamówieniami. Aby nasz klient mógł obserwować realizację zamówienia, za pomocą wiadomości e-mail informowany jest o każdej zmianie jego statusu. Moduł zarządzania klientami pozwala nie tylko na sprawne zarządzanie bazą klientów (np. poprzez ich grupowanie, zaawansowane wyszukiwanie, edycję, itp.) ale również umożliwia utrzymanie z nimi stałej współpracy (dzięki możliwości wysyłania e-maili bezpośrednio z panelu administracyjnego). Użytkownik sklepu internetowego Shoper ma oczywiście dostęp do statystyk, historii zamawianych produktów czy książki adresowej.  Na życzenie może być powiadamiany za pomocą SMS o nowych zamówieniach.

Sklep internetowy Shoper posiada zintegrowane oprogramowanie z różnymi systemami znacznie ułatwiające i przyśpieszające sprzedaż w internecie. Dzięki integracji z Allegro łatwo można uruchomić aukcje, a gdy dojdzie do zakupu, w naszym sklepie automatycznie tworzone jest zamówienie. Dzięki integracji z systemem Pay-U  dokonane wpłaty w Allegro są od razu księgowane w naszym sklepie. Sklep Shoper posiada również integracje z innymi popularnymi  systemami płatności elektronicznych (również poza allegro), użytkownik posiada też  możliwość dodania własnych form płatności. Dzięki integracji z  porównywarkami cen w prosty sposób można zaprezentować swoją ofertę w wielu z nich. Znacznie zaoszczędzić czas możemy korzystając z integracji z Pocztą Polską czy wybranymi firmami kurierskimi a nawet posłużyć się wybranym systemem służącym do fakturowania. 

 

W ramach bazowego pakietu licencyjnego klient otrzymuje kilka prostych szablonów graficznych. Jeżeli jednak istnieje potrzeba wyróżnienia się i przygotowania indywidualnej szaty graficznej, zapraszamy do współpracy z naszą agencją. Realizujemy dedykowane projekty graficzne sklepów Shoper.

 

Dla wymagających Klientów dział techniczny Marcom Interactive jest gotowy do wprowadzenia zmian i oprogramowania dodatkowych rozwiązań i modułów w sklepie Shoper

 
 

 

 

 

Masz pytanie? Zadzwoń: 32 49 44 396 Wyślij zapytanie Zobacz portfolio