Skróty klawiszowe

Po co się męczyć? Używaj skrótów!

Ostatnio na blogu Marcom Interactive

Sposób na szybki e-handel - gotowe sklepy internetowe Shoper

Liczba zapytań kierowanych do naszej agencji interaktywnej dotyczących sklepów internetowych stale rośnie. Nic w tym dziwnego wobec stałego wzrostu sprzedaży w e-handlu.

czytaj dalej
Do góry
agencja interaktywna
strony internetowe, sklepy, portale, aplikacje www
Oferta
nasza oferta in

Sklepy internetowe

Podaj dalej:

Z roku na rok obserwujemy znaczny wzrost obrotów w handlu elektronicznym. Nie bez przyczyny rośnie też liczba wdrażanych sklepów internetowych. Aby dopasować się do potrzeb Klientów, proponujemy jeden z modeli współpracy. 

 

Dedykowane sklepy internetowe
To rozwiązanie proponujemy Klientom o szczególnych potrzebach funkcjonowania sklepu, często oznaczające odwzorowanie realnych zasad współpracy z klientami na platformę handlową. W praktyce dotyczyć to może polityki cenowej, rabatowej, dostępu klientów do wybranych zakresów oferty. Może to także dotyczyć kwestii integracji sklepu z zewnętrznymi systemami magazynowymi, produkcyjnymi czy księgowymi.
Tworząc dedykowane sklepy internetowe jesteśmy w stanie dostosować każdy jego aspekt ściśle do potrzeb Klienta. 

 

Oznaczenie Autoryzowanego Resellera w Programie Resellerskim Shoper
Sklepy licencjonowane
Na rynku istnieje wiele zaawansowanych aplikacji sklepowych gotowych do zastosowania na bazie licencji odnawialnej lub dożywotniej.
Nasza agencja jest Autoryzowanym Resellerem Shoper © popularnego i sprawdzonego oprogramowania do zarządzania sklepami internetowymi. Oprogramowanie Shoper www.shoper.pl polecamy Klientom oczekującym na szybkie uruchomienie e-biznesu przy relatywnie niskich kosztach. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na doradztwo w doborze typu licencji, pakietu, wdrożenie indywidualnej szaty graficznej oraz szkolenie.
 
Sklep PrestaShop w ofercie Marcom
Sklepy na licencji open-source
Niektórzy Klienci preferują działanie w oparciu o otwartą licencję (open-source) - rozwiązanie bez opłat licencyjnych przy jednoczesnym braku wsparcia technicznego ze strony autora kodu.
Przykładem zaawansowanego oprogramowania działającego na tej zasadzie jest sklep PrestaShop.
Z naszej strony Klienci wybierający to oprogramowanie mogą liczyć na wdrażanie sklepów internetowych, szaty graficznej, oprogramowanie dodatkowych modułów i modyfikacji działania sklepu a także szkolenie.  

 

Masz pytanie? Zadzwoń: 32 49 44 396 Wyślij zapytanie Zobacz portfolio