Skróty klawiszowe

Po co się męczyć? Używaj skrótów!

Ostatnio na blogu Marcom Interactive

Sposób na szybki e-handel - gotowe sklepy internetowe Shoper

Liczba zapytań kierowanych do naszej agencji interaktywnej dotyczących sklepów internetowych stale rośnie. Nic w tym dziwnego wobec stałego wzrostu sprzedaży w e-handlu.

czytaj dalej
Do góry
agencja interaktywna
strony internetowe, sklepy, portale, aplikacje www

O nas

nasza firma

Obecnie działamy jako Interaktywni.pro zapraszamy na www.interaktywni.pro.

Bogaty dorobek zrealizowanych projektów, liczne grono Klientów, z którymi współpracujemy od lat oraz dynamiczne pozyskiwanie nowych, potwierdzają naszą rzetelność.

Z chęcią angażujemy się w zadania kreatywne jak również realizację dedykowanych aplikacji internetowych. W ofercie naszej znajdą Państwo tworzenie stron, portali i sklepów internetowych, aplikacji mobilnych a także planowanie i realizację kampanii e-marketingowych (kampanie banerowe, mailingowe, SEO, SEM).  

 

Masz pytanie? Zadzwoń: 32 422 98 85

Naszym atutem jest otwartość na potrzeby Klienta mająca odzwierciedlenie w postaci projektów programistycznych o dedykowanej specyfikacji. W dorobku agencji znajdują się liczne aplikacje internetowe takie jak platformy typu b2b i b2c systemy portalowe i konkursowe tworzone zgodnie z oczekiwaniami Klienta. 
 

Przyszłość  wiążemy z ciągłym rozwojem autorskich rozwiązań oraz zaangażowanie w technologie mobilne, które na dobre zagościły zarówno w sferze biznesowej jak i prywatnej każdego z nas. 

 

 

W naszej ofercie

Wyślij zapytanie                 Zobacz portfolio